Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

NASZA SZKOŁA


BEZPIECZNA SZKOŁA

CERTYFIKAT BEZPIECZNY PRZEJAZD

GIODO

URZĄD GMINY TERESPOL

Programy realizowane w szkole

Mamo, Tato wolę wodę !

DYPLOM

MLEKO Z KLASĄ

WIECZÓR FILMOWYDrukuj

  • 07/03/2018

 

WIECZÓR FILMOWY

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w środę 7 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole wieczór filmowy dla uczniów klas IV- VII. W czasie jego trwania wyświetlany był film pt „Wielki Mike”. Scenariusz tego filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizowaą‡ marzenia o karierze sportowej. W trakcie oglądania uczniowie mieli okazję posilią‡ się smakołykami, które wspólnie zakupili w pobliskim sklepie. Dobra zabawa i integracja trwały do godz. 17:00. Warto podkreślią‡, że trudu przygotowania tego przedsięwzięcia podjęli się opiekunowie SU p. J. Moroz i p. A. Wołosiuk, którym serdecznie DZIą˜KUJEMY!

 

Samorząd Uczniowski

 

WIECZÓR FILMOWY

1 MARCA 2018Drukuj

  • 01/03/2018

1 MARCA- NARODOWY DZIEŃ PAMIą˜CI

ŻOŁNIERZY WYKLą˜TYCH


         1 marca 2018 r.  obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto tych, którzy po 1944 r. nie zgodzili się, aby Polską rządziła komunistyczna władza. Nie złożyli broni. Za tę postawę wielu zapłaciło najwyższą cenę.

         W naszej szkole uczniowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem nauczycieli przygotowali apel. Na wstępie odśpiewano hymn państwowy. Najważniejsze informacje związane z tym świętem przekazali przedstawiciele SU: Dariusz Mincewicz i Agnieszka Szubska z klasy VII. Aby przybliżyą‡ dzieciom atmosferę wojennych dni Gabriela Wowczeniuk z klasy VI czytała fragment opowiadania z książki ,,Anusia" Joanny Papuzińskiej zachęcając jednocześnie do czytania książek. Następnie delegacja SU udała się pod krzyż upamiętniający Żołnierzy  Niezłomnych, złożyła kwiaty i zapaliła ,,znicz pamięci". Wielu uczniów wykonało biało-czerwone kotyliony, aby w ten sposób wyrazią‡ swoją postawę patriotyczną.

W II części apelu odbyły się szkolne urodzinki.

                                                                            p.A.Wołosiuk

                                                                           p.M.Mikołajczak

 

Lektury, które możesz mieą‡ zawsze przy sobie. Dostępne na komputerze, telefonie i tablecie.Drukuj

  • 21/02/2018

lektury

Lepszy dostęp do lektur szkolnych, przyjazne funkcjonalności i możliwośą‡ wyboru formatów to najważniejsze idee naszego portalu. Odkrywaj książki i ich bohaterów w dowolnym miejscu i czasie oraz w sposób, jaki uznasz za najwygodniejszy. Czytaj lub słuchaj samotnie, kiedy masz chwilę tylko dla siebie lub celebruj lekturę w gronie najbliższych. A my obiecujemy, że dostępne tutaj zasoby będziemy systematycznie powiększaą‡. Lektury.gov.pl to Twoja mobilna biblioteka szkolna! Miłej lektury

http://lektury.gov.pl/

Rekrutacja 2018Drukuj

  • 16/02/2018

Podstawą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym jest złożenie wniosku, który będzie można pobraą‡ ze strony internetowej szkoły lub bezpośrednio w sekretariacie.

WALENTYNKI 2018Drukuj

  • 14/02/2018

WALENTYNKI


14 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIą˜TEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski oraz panie K. Sepczuk i A. Wołosiuk. Już od rana panował u nas specyficzny, pełen uśmiechu nastrój - zaobserwowaą‡ można było odświętnie udekorowaną tablicę na korytarzu dolnym, znaczną ilośą‡ uczniów ubranych na kolor czerwony oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością i zakochaniem. Organizatorzy imprezy zorganizowali specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’ aby można było przekazaą‡ walentynkowe życzenia najbliższym. Szkolni listonosze nie narzekali w tym dniu na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wyjątkowo starannie zaplanowano loterię z nagrodami, która cieszyła się dużą popularnością wśród naszych dzieci i młodzieży. Uczniowie bawili się pod czujnym okiem organizatorów i nauczycieli. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominaą‡ nam o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości do bliźniego. Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuą‡, a tym samym niesie radośą‡ i zadowolenie.

 

K. Sepczuk, A. Wołosiuk

DZIENNIK ELEKTRONICZNY LIBRUSDrukuj

  • 13/02/2018

UWAGA!!

Prosimy rodziców (opiekunów) i uczniów o systematyczne logowanie się na swoje konto w DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM. Poniżej bezpośredni link do strony z logowaniem. W razie problemów prosimy o kontakt z wychowawcami poszczególnych klas.

https://synergia.librus.pl/loguj

Synergia – Aplikacje na Androida w Google Play

KORNELIADA W NASZEJ SZKOLE!Drukuj

Z WIZYTĄ W WARSZAWIEDrukuj

  • 11/11/2017

PrzedszkolakiWczesnym rankiem 10.11.2017r. Ananaski i Jagódki w towarzystwie kilku szkolnych kolegów wyruszyły na wycieczkę.
Odwiedziliśmy Muzeum Narodowe w Warszawie, które w ramach programu „Kultura Dostępna” organizuje niezwykle ciekawe lekcje dla dzieci i młodzieży.
Starsze przedszkolaki wzięły udział w lekcji „Ptaki, robaki i inne zwierzaki”, młodsze z  uwagą uczestniczyły w lekcji:„Pory roku”. Obie grupy mogły nie tylko podziwiaą‡ bezcenne dzieła sztuki zgromadzone w muzeum, ale też wykazaą‡ się wiedzą przyrodniczą, językową oraz zaprezentowaą‡ własne zdolności plastyczne. Dla wielu przedszkolaków był to pierwszy i niezapomniany kontakt ze sztuką wielkiego formatu.
Byą‡ może w którymś z nich obudził się młody artysta malarz lub rzeźbiarz. Będziemy szlifowaą‡ te talenty…
Wizyta w Warszawie nie może obejśą‡ się bez zwiedzania Starego Miasta. Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta i pomnikStarówka warszawskiej Syrenki to miejsca, które zna każdy przedszkolak. Krótki spacer po warszawskiej Starówce zaostrzył przedszkolakom apetyt, dlatego ze smakiem zjadły obiad.
Następnie czekało na nas spektakularne widowisko na warszawskim TORWARZE Disney on ice: „Zaczarowany świat Disneya”, które  przeniosło dzieci w magiczny świat znanych i lubianych animacji, takich jak: „Toy Story 3”, „Mała Syrenka”, „Auta” oraz „Kraina lodu”. Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald oraz Golfy wspólnie z widzami spektaklu odwiedzili wszystkie cztery bajkowe krainy.
Przedszkolaki pełne wrażeń i emocji śledziły losy swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Wspólnie z nimi śpiewały, a nawet tańczyły na widowni. Wspaniali łyżwiarze, przepiękne stroje, wyjątkowa muzyka, gra świateł oraz efekty specjalne uczyniły to wydarzenie niezapomnianym, wspaniałym show.
Długi, pełen doznań dzień przedszkolaki zakończyły w ramionach stęsknionych rodziców. Mamy nadzieję, że przed snem opowiedziały swoje wrażenia…

WYJAZD PRZEDSZKOLAKÓW DO WARSZAWY NA DISNEY ONE ICE

<<< GALERIA ZDJą˜Ć >>>

4,903,736 unikalne wizyty