• 05/01/2017

Konkurs „Sala lekcyjna wizytówką klasy”

Obrazy newsów: dekoracjasali7.jpg

Zgodnie z tradycją naszej szkoły tuż po Jasełkach wystawionych przez uczniów klasy IIb, IVa i IVb został rozstrzygnięty konkurs bożonarodzeniowy organizowany przez Samorząd Uczniowski na najładniej udekorowaną klasę „Sala lekcyjna wizytówką klasy”. Celem konkursu było poznawanie i propagowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia wśród młodzieży, rozwijanie ich aktywności artystycznej, poszerzanie wrażliwości estetycznej i rozwijanie wyobraźni, propagowanie twórczych inicjatyw i umiejętności pracy w grupie oraz inspirowanie do samodzielnego wykonywania ozdób choinkowych. Klasy, które zajęły miejsca od 1 do 4 otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne, które przeznaczą na wyjazdy, wycieczki i ogniska. Środki na nagrody Samorząd Uczniowski pozyskał ze zbiórki makulatury.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KL. II - III

Miejsce I- kl. IIIb